מקומות אירועים בעמק חפר – האוכלוסייה המתפתחת והגדלה בכל מקום בארץ, מעלה את הביקוש לאולמות ומקומות שם ניתן לחגוג אירועים. אם בעבר היה לנו אולם אירועים מרכזי בכל עיר הרי שהיום יש עשרות אולמות בכל עיר גדולה, וגם באזורים הקטנים יותר ישנם גני אירועים ואולמות שונים. כל אלו נותנים מענה לאוכלוסייה ההולכת וגדלה בכל רחבי הארץ. מה שלמעשה מהווה מענה עבור זוגות רבים שנאלצו לעיתים לדחות את מועד החתונה רק בגלל שכל האולמות כבר היו תפוסים למשך חודשים ארוכים קדימה.

אנחנו כאן כדי לספר לכם על גן אירועים מיוחד במינו. מקום שספק אם כבר הספקתם להכיר. התושבים בעמק חפר המחפשים מקום מתאים לחגוג בו את האירוע שלהם יוכלו בהחלט למצוא את המענה בגן האירועים הזה.

מקומות אירועים בעמק חפר – אלכסנדר – גן אירועים בשרון – כיף להכיר!

גן האירועים בשרון ממוקם בתוך צמחייה מרהיבה ומלאת ניחוחות. עצי ההדר הצומחים במקום, שמורת נחל אלכסנדר הזורמת באזור ושדות עמק חפר עוטפים את המתחם כולו. הבריזה העולה מן הים רק מעצימה את התחושה כי אתם נמצאים במקום טבעי וקסום במיוחד.

זוהי רק הכניסה לגן האירועים. הגן עצמו נמצא בגינה פתוחה עם המון ירוק מסביב לצד גינה מקורה שם אפשר ליהנות מאירועים גם בחודשי החורף או לחילופין בחודשי הקיץ החמים. עמודי במבוק וצמחייה צבעונית משלימה את החגיגה.

אוכל משובח

זה לא סוד שהחלק הכי חשוב בכל אירוע זה איך לא? – כמובן האוכל!

אז אם חשבתם שהחגיגה מסתיימת בכך שהמקום מושקע עם צמחייה מדהימה מסביב, אתם טועים. האוכל זוהי סוגיה בפני עצמה. מדובר במנות מושקעות  וטעימות במיוחד.

במקום קיים מטבח שף מקצועי וגדול. שם מציעים עבורכם תפריטים עשירים ומגוונים במיוחד. אלו נבנים בהתאם להזמנת הלקוח בהתאמה אישית. המטרה היא ליצור עבור כל אחד את החוויה הקולינרית ברמה הגבוהה ביותר. השף במטבח של אלכסנדר עושה שימוש בחומרי גלם איכותיים וטריים בלבד, הוא מקפיד על חדשנות ועל גיוון כאשר התוצאה באה לידי ביטוי בצלחת.

מקומות אירועים בעמק חפר – חתונה בשרון עם הקפדה על כל הפרטים

אנחנו ידועים כי הפרטים הקטנים הם אלו שיוצרים את האירוע וכל אלו יחד אחראיים להצלחת האירוע. מסיבה זו קיימת הקפדה רבה על כל פרט כאשר אנחנו דואגים כי האירוע שלכם יהיה מושלם מכל בחינה. החל מסידורי הפרחים באולם וכלה בתיבול המדויק והעדין של הקינוח…

 אנחנו מעניקים את תשומת הלב המוקפדת לכל פרט על מנת שהאירוע שלכם יהיה מושלם.