המון אנשים מגיעים לרגע הגדול בחייהם, הם מתכננים את האירוע בגן אירועים בשרון או בדרום, אבל לא מתחשבים בפרמטרים הקריטיים ולא לוקחים בחשבון את מה שחשוב באמת, האם זה קרה גם לכם? האם גם אתם הפקתם אירוע בהתחשב בסכומים שלא יכולתם להרשות לעצמכם? אתם לא לבד ובדיוק במאמר הזה נפרט לכם כיצד למנוע טעויות שרוב האנשים עושים לפני בחירת אולם וכיצד אפשר לבחור אחרת ולא לאבד את חווית הרגש וההתרגשות של האירוע. 

בחירת אולם אירועים במרכז ללא התאמה לתקציב 

אם כן אחת הטעויות היותר נפוצות הינה לבחור גן אירועים בדרום מבלי לתת את הדעת לתקציב שיש לכם בפועל. אנשים מאבדים פרופורציות ולא מתאימים את האירוע שלהם למה שהם יכולים להוציא באמת- מה עושים? מארגנים את הדברים מראש ומסנכרנים עם התקציב הקיים באמצעות חישוב ממוקד מבעוד מועד של העלויות וכן מספר המוזמנים. כאמור מתחילים ברשימת המוזמנים ומפצלים אותה לאנשים "שבטוח" יאשרו הגעה לבין אנשים שלא יגיעו ואתם יהיה חשוב לשים במיקום הרזרבה. אז עכשיו כשיודעים את כמות האורחים אפשר להתקדם ולקבוע את העלות והתועלת שתניבו מכך.

סוגרים אולם ברגע האחרון או ברגע המוקדם מדי? צפו לאכזבה!  

טעות נוספת הינה לקבוע אירועים ברגע האחרון ואז להתאים את הרצונות למשהו שהוא לא ריאלי בעליל. לצורך העניין זה יכול להיות גן אירועים בשרון רווי בעצי פרי ובדיוק כפי שחלמתם אבל מה קורה כשהספונטניות שלכם לא עובדת בכל המקרים? האם גן האירועים יהיה פנוי עבורכם? זה בהחלט חומר למחשבה וכאן ההצעה שלנו הינה לתכנן את הדברים בקצב הראוי, הקצב הזה יספק לכם את כל האפשרות לקבוע את המיקום הנכון, ההסעדה הנכונה, המיצגים הנכונים וכל מה שיהפוך את האירוע למושלם ביותר גם בתקציב שכול ולא יקר מדי. אם כן אירועים יש לתכנן מבעוד מועד וזה כאשר הדבר הראשון הוא לסגור מקום – אחר כך יגיעו שאר התכנונים והם יהיו פחות מלחיצים מכל השאר.  כפי שהבנתם, בעיה אחת היא לסגור אולם ברגע האחרון אבל גם בחירה חפוזה מדי עלולה לגרום לבעיות. ולכן אם ראיתם אולם במרכז הארץ, חכו רגע, לכו "לישון על זה" ולאחר שעברתם על כל הפרמטרים סגרו מקום לאירוע. 

בוחרים אולם מבלי להתאים אותו לאורחים 

אחד הדברים שאנשים מחפשים ורוצים באירוע זו חוויה והרגש שמיוצר כאן קשור גם קשור לעניין ההסעדה. רוצים שזה לא יקרה לכם? אם מבין רשימת האורחים יש ציבור דתי, ציבור טבעוני או צמחוני ראוי כי תבחנו את הדברים בחשבון ותסגרו על מנות המאפשרות את ההנאה לכל כל קהל היעד שלכם. זכרו, קהל האורחים שלכם מגיע בכדי לרגש ולשמח אתכם, המעט שתוכלו לעשות  בכדי להגיד את התודה זה בין היתר דרך הטעמים ואנינות הטעם. 

שיהיה במזל טוב!