חתונות שישי צהריים – זה יכול לקרות בגלל אילוץ כאשר בני הזוג לא מצליחים למצוא אולם אירועים פנוי לתקופה הקרובה אך זה גם יכול להיות מלכתחילה. חתונה בשישי בצהריים! נשמע קצת מוזר ולא שגרתי אך תופתעו לשמוע כי מדובר בטרנד שהולך וצובר תאוצה כאשר בני זוג רבים בוחרים דווקא את שישי בצהריים כדי להתחתן. זאת בגלל כמה וכמה סיבות.

אלכסנדר גן אירועים בשרון עומד לרשותם ומבטיח גם להם אירוע יותר ממושלם.

יום שישי בצהריים כאשר השבת כבר מתקרבת ועוד שעות מספר תפרוש כנפיה על היקום, עשוי להיות מתאים במיוחד לחתונה. החופה מתקיימת בצהרי היום כאשר היום עדיין גדול (יחסית…) החתונה נמשכת עד קרוב לכניסת השבת כאשר לקראת הערב הקהל מתפזר כבר לביתו. מדובר באירוע ייחודי אשר דורש היערכות מוקדמת מצד כל המשתתפים באירוע.

החתן והכלה אמורים להתארגן מוקדם בבוקר עם כל מה שצריך לאירוע. זה כולל איפור, תסרוקות צילומים וכדומה. גם האורחים ימצאו את עצמם יוצאים מהבית מוקדם על מנת שיוכלו להספיק את האירוע ואף לשוב הביתה לפני שבת.

חתונות שישי צהריים – חוויה ייחודית

כל מי שהשתתף באירוע כזה שהתקיים בשישי בצהריים יוכל להעיד על חתונה ייחודית ומרשימה שהעניקה להם משהו שונה ממה שמוכר וידוע. האירוע המתקיים כולו באור יום הוא אירוע שונה לחלוטין והאוכל הנאכל בשעה כזו מקבל גם כן טעמים אחרים ובאופן כללי מדובר בהחלט במשהו שהוא בהחלט שובר שגרה.

חתונות שישי צהריים – מתנה לשבת

באירועים מן הסוג הזה יהיה זה נחמד מאוד להעניק לאורחים מתנה לקראת שבת. כדאי לחשוב על זר פרחים לכבוד שבת שכל אחד יקבל לביתו בסיום האירוע, אולי חלות לשבת או כל דבר אחר שעולה בדעתכם. כך ייכנסו האורחים לאווירת השבת בהשפעת האווירה של החתונה. הם ימשיכו לחגוג אתכם מהבית במהלך כל יום השבת…

אלכסנדר אירועים מקום לחתונה בשרון

למידע נוסף חייגו: 077-8050200

איפה חוגגים חתונה בשישי בצהריים?

אז מובן למצוא גן אירועים לחתונה שישי בצהריים זהו אתגר שלא בכל מקום יוכלו להציע לכם אותו. אתם אמורים למצוא את המקום שם תוכלו לחגוג אירוע ייחודי שכזה בעיתוי כל כך יוצא דופן.

אלכסנדר אירועים – זה המקום וזו הכתובת שם תוכלו בהחלט ליהנות מאירוע יותר ממושלם.

הנופים המיוחדים, הצמחייה המשובבת, הריחות הקסומים העולים מסביב והבריזה העולה מן הים יוצרים יחד אווירה שאין דומה לה. הכול נראה שונה באור יום והחגיגה הצבעונית הופכת להיות יותר ממושלמת. ועוד לא דברנו על הפן הקולינרי.

באלכסנדר אירועים מושם דגש מיוחד על מאכלי שף יוקרתיים ההופכים כל אירוע לאירוע מושלם.