אולם בר מצווה בעמק חפר – אזור עמק חפר אינו מוכר כל כך עבור רבים מהישראלים. אך הודות לגן האירועים הייחודי – אלכסנדר – מתחיל המקום אט אט לעלות לכותרות. כל מי שהשתתף אי פעם באירוע אשר נערך בגן האירועים יודע על מה אנחנו מדברים. גן אירועים קסום ומיוחד במינו, גן אירועים שאין דומה לו בכל הארץ.

אולם בר מצווה בעמק חפר – מה יש בגן האירועים – אלכסנדר?

אז לפני הכול חשוב לציין כי האזור של עמק חפר הוא אזור פורח במיוחד. אירוע אשר נערך במקום כזה הוא אירוע הרבה יותר חווייתי. שלא כמו באולם הסינטטי והקר.

כאשר הצמחייה סביב תורמת את חלקה, את החיות והרעננות שלה, נוצרת אווירה מיוחדת באירוע שאין דומה לה. הוסיפו על כך את הבריזה העולה מהים ואת שמורת נחל אלכסנדר וקבלתם אירוע בניחוח הכי טבעי שיכול להיות.

אולם בר מצווה בעמק חפר – בר מצווה ב'אלכסנדר'

אירועי בר מצווה אלו הם אירועים מרגשים במיוחד. כיום נוהגים לחגוג את האירועים הללו כמעט כמו חתונה. בגן אירועים גדול, תזמורת טובה, אוכל טוב ובקיצור, 'אירוע' על כל מה שכרוך בכך.

תושבי עמק חפר כבר יודעים. אם הם רוצים שמסיבת בר המצווה תהיה לא פחות ממושלמת, ההמלצה היא לקיים אותה דווקא בגן האירועים 'אלכסנדר'.

איך תיראה מסיבת בר המצווה ב'אלכסנדר אירועים'?

אז אם תרצו שנתאר לכם את האירוע, כדאי שנתחיל עוד מהכניסה לגן האירועים. עצי פרי, פירות הדר, צמחייה ירוקה ורעננה, זה מה שיצפה לכם בכניסה לגן האירועים. הניחוחות הקסומים יפתחו לכולם את הלב. אחר כך המעבר במנהרה שהיא כולה ירק עד לגן האירועים ירחיב עוד יותר את הריאות והנפש תהיה מוכנה לקלוט את השמחה הגדולה…

בשטח גן האירועים עצמו ישנה גם כן צמחייה מדהימה וגם גן מקורה שם אפשר ליהנות, לבלות ולשמוח כאשר מזגן יצנן את החום ההביל בחוץ או לחילופין האזור הסגור יאפשר לשהות במקום גם כאשר האירוע נערך בחודשי החורף.

מעדני השף

האוכל באירוע הוא גם כן אוכל מיוחד במינו. לא סתם עוד שניצל או בורקס… מדובר במטבח שף שיכין עבורכם מאכלי גורמה מיוחדים על פי הזמנתכם. השף של אלכסנדר אירועים מודע לחשיבות הרבה של אוכל מוקפד בטעם של המשתתפים באירוע ועל כן הוא יתאים עבור כל אחד את התפריט המתאים לו ולצרכים שלו תוך התחשבות בפרמטרים שונים.

חומרי הגלם הטריים, הגיוון ועושר הטעמים יותירו בפה כולם את הזיכרונות הטובים ביותר מהאירוע.